EDUSKUNTATYÖNI

PUHEENVUORONI EDUSKUNNASSA
  Ennen 9.11.1999...
 

9.11.1999 ja eteenpäin... 

KIRJALLISET JA SUULLISET KYSYMYKSENI EDUSKUNNASSA
  Klikkaa tästä
   

NYKYISET TOIMIELINJÄSENYYTENI EDUSKUNNASSA
  Hallintovaliokunta 07.04.1999 -
  Ympäristövaliokunta 07.04.1999 - (puheenjohtajana 7.2.2008-31.12.2008)

 

EDUSKUNTARYHMÄNI
  Sosialidemokraattinen eduskuntaryhmä 24.03.1999 -